Zábavné odpoledne s karaoke

Autor: Ing. Josef Bušák <busak@borovnice.cz>, Téma: Ostatní kulturní události, Vydáno dne: 28. 02. 2011

Karaoke 5V sobotu 26. února se všichni příznivci dobré zábavy a kvalitního zpěvu sešli v Restauraci „U Myšáka“. Na programu bylo zpívání podle karaoke. Soutěž, kde hlavní cenou byl víkendový pobyt v Alpském hotelu ve Špindlerově Mlýně, pořádala kulturní komise Obce Borovnice.


Moderování se ujal předseda komise pan Pavel Votoček. O skvělou zábavu se postaralo 90 diváků a především deset nebojácných soutěžících. Soutěžilo se v jedné kategorii bez rozdílu věku. Nejstaršímu účinkujícímu bylo 71 let a nejmladšímu 8 let. Soutěž byla tříkolová, první dvě kola se výherci vybírali podle síly ovací publika, které byly měřeny kvalitním měřičem hluku. V posledním kole se již vyjádřili konkrétně, dle čísla vystupujícího, všichni přítomní. V napínavém klání si hlavní cenu vybojoval Marek Plančík alias „ Meloun“, který zvítězil s rozdílem jediného hlasu.

Kulturní komise děkuje všem účinkujícím a všem, kteří se zasloužili o hladký průběh při organizaci soutěže. Děkujeme také všem divákům, kteří si našli ve svém volném čase volno a navštívili tuto akci a přispěli tak k jejímu zdárnému průběhu.

Karaoke 1

Pevně věříme, že se na podobné zdařilé akci v Borovnici opět setkáme ve stejném ne-li větším počtu.

Karaoke 2Karaoke 3Karaoke 4

 

 

 

Své názory a připomínky nám můžete sdělit v komentářích pod tímto článkem a také v anketě.