Vítejte na oficiálních stránkách Obce Borovnice okres Trutnov.
Menu
Kultura

Výsadba stromů jako symbol za narozené dětiV dubnu 2020 uspořádá obec Borovnice Výsadbu stromů jako symbol za narozené děti. Stále je ještě možnost své děti přihlásit.

Prosíme rodiče dětí narozených v letech 2015 - 2019 s trvalým pobytem v Borovnici, kteří mají o výsadbu stromu zájem ať se přihlásí prostřednictvím e-mailu: borovnicenet@email.cz do 31. 3. 2020. Místo kde se budou stromy vysazovat bude naproti čp. 8 (nad parkovištěm u Rest. U Myšáka).

Vznikne zde prostor kde se postupně budou stromy vysazovat. Postupně by se prostor vylepšil o lavičky a herní prvek pro děti. Rádi bychom zapojili rodiny do výsadby a bude tu i možnost se o stromečky starat. Třeba je občas zalít během léta. Tím by se rodina zapojila a mohla by si udělat procházku ke svému stromu.

Zájemci budou mít možnost si na strom nechat zavěsit cedulku buď se jménem nebo iniciály dítěte aby si každý pak svůj strom poznal.

Akce se bude konat v dubnu 2020.

Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: borovnicenet@email.cz.


| Autor: Martin Kühnel | Vydáno dne 19. 02. 2020 | 124 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Z úřední desky
Kalendář akcí

21. 3. 2020 Dětský maškarní bál-ZRUŠENO

21. 3. 2020 Maškarní pro dospělé-ZRUŠENO

8. 5. 2020 Oslavy Dne vítězství a Pohádková cesta

20. 6. 2020 Posvěcení obecního zvonu (Svatovítská pouť)

Větrný mlýn Borovnice

Více informací najdete po kliknutí na odkaz níže.

Větrný mlýn

Geoportál Obce Borovnice
Malované mapy
FACEBOOK

Obrazek

RSS kanál
Elektronická podatelna
e-podatelna@borovnice.cz

Informace o provozu elektronické podatelny.
Foto dne
Svatovítská pouť 2009
Svatovítská pouť 2009
zobrazení: 1326
známka: 0
Inzeráty
Nejsou žádné inzeráty.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Layout freestyle2008o vytvořil (c) Jakub Víšek. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server ADMINISTRACE